Perde Seçimi Hakkında…

25 December 2014, Thu

Perde ölçüsü almadan önce nasıl bir perde istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı vermede, perde kullanacağınız mekan size yardım edecektir. Perde yaptıracağınız pencerenin konumuna göre tercih yapmalısınız.

Bizler , en iyi perdeye sahip olmanız için bilgilerimiz sizinle paylaşıyoruz :

Perde almak istiyorum ...

Perde yaptırmak istiyorum...

Perde değiştirmek istiyorum...

Diyorsanız eğer, önce perde ihtiyacı olan alanlarınızın ölçülerini kendiniz alın.

Mekanizmalı Perde konusunda piyasa uygulamaları ve fiyat oluşumları hakkında bilgilenmeniz bizler için çok önemli. Bu bilgiler doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle web sayfaları klişeleşmiş, reklama dönük ve yorumsuz sunumlar yaptığından tüketici tatminliği oluşmuyor.

Yaptıracağınız perde amacına uygun olarak ihtiyaca cevap vermeli.

Mekanizmalı Perde çeşitleri fazla olduğundan pencerenin konumuna uygun seçim yapmalısınız.

Stor Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde ve Katlamalı Perde teknik olarak farklı mekanizmalı perdeler olduğundan ölçülendirmeleri önemlidir. Değişik kriterlere sahip mekanizmalı perde fiyatlandırmaları hakkındaki bilgileriniz ile daha doğru perdeye, daha ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğinizi görebilirsiniz.

Tecrübelerimiz bizlere göstermiştir ki, sadece görselliğini beğendiği perdeyi alan kişilerin daha sonra perdelerinden istedikleri kullanım rahatlığını alamadıkları için değiştirme gereği duymuşlardır. Tabi bunun tersi olaylara da sıkça şahit olmaktayız. Ucuz diye yapılan alımların da aslında pahalı masraflar olduğunu sizlerde görmüşsünüzdür.